BotaTop Lajme

Shikoni si numëron policia 8 milion euro të sekuestruara (VIDEO)

Shpërndaje

Policia spanjolle ka zhvilluar një megaoperacion, ku janë sekuestruar 8 milionë euro.

Sipas mediave dyshohet se kjo sasi e madhe parash është përfituar nga importi ilegal i produkteve, shitja dhe prodhimi pa taksa.

Po ashtu dyshohet se janë përfituar edhe nga aktivitete të tjera të paligjshme, si trafikimi i drogës.

Më poshtë shikoni videon si policia spanjolle numëron 8 milionë euro të sekuestruara.

Loading...