Shkurte Gashi vjen tërheqëse në setin e ri fotografik (FOTO)

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi nuk ka qenë edhe shumë aktive këtë verë sa i përket prurjeve të reja në muzikë.

Megjithatë, ajo vazhdon të jetë e angazhuar dhe shumë e kërkuar nga shqiptarët nëpër dasma e ahengje të ndryshme.

Loading...