Showbiz

Shqiptarët nuk përmbahen, shikojeni se si mbulohen me dollarë Gëzim Nika, Albërie Hadërgjonaj dhe Nikollë Nikprelaj

Shpërndaje

Në videon që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet se si janë mbuluar me dollarë tre këngëtarët e njohur të muzikës popullore Gëzim Nika, Albërie Hadërgjonaj dhe Nikollë Nikprelaj.

Edhe pse nuk dihet ku është gjiruar kjo video, duket qartë dyshemeja e një salle ku tre këngëtarët argëtojnë të pranishmit, e shqiptarët edhe njëherë tregohen dorëlirë duke mbuluar treshen e këngëtarëve me para.

Për më shumë shikojeni videon:

Loading...