Showbiz

S’ka vend për imagjinatë, Demi mbulohet vetëm me lule (Foto)

Shpërndaje

Kur bëhet fjalë për të ekspozuar hiret trupore, ajo kurrë nuk ka turp.

Dhe Demi Rose ka ardhur sërish përvëluese, derisa ka realizuar një set fotografik me një veshje transparente, pa sytjena, duke treguar hiret trupore e mbuluar vetëm me lule

23 vjeçarja nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës, duke treguar gjoksin shpërthyes dhe të pasmet gjigante.

Loading...