Skenar i përgjakshëm në Reçicë të Vogël, paralajmëron ish pronari i Spitalit Shëndeti

Shpërndaje

Mjeku Adil Mustafa ka paralajmeruar skenarë të rrezikshëm në Reçicë të Vogël nëse nuk vepron drjtësia.

“Edhe sot perplasje ne Tetove te Spitali Shendeti. Skenare i rrezikshem i perkrah nga netoka e bdi krahu i musa xhaferit po kete radhe konflit midis shqiptareve te Shqiperise dhe Maqedonise, ku munde te kete viktima dhe pasoja te renda.

Prandaj kemi kerkuar ndihme nga Ali Ahmetit qe te ndikoj qe te nderpritet ky skenar i rrezikshem”, është shprehur ai./INA/

Loading...