Striptistja serbe bën shqiponjën me duar, a do kallen serbët (VIDEO)

Shpërndaje

E ftuar ditën e sotme në emisionin e mëngjesit “KafeIN”, ishte një striptiste nga Beogradi, e quajtur Sandra.

Me një maskë në fytyrë, ajo diskutoi për profesionin e paragjykuar që bënte në Tiranë, atë të striptistes.

Gjatë bashkëbisedimit me moderatorin, Sandra rrëfeu se këtë punë po e bënte përkohësisht, derisa të fitonte disa para për të hapur klinikën e saj dentare në Beograd.

Striptisja tregoi se kërcimtaret nuk kishin nevojë të kryenin prostitucion, pasi pagat që merrnin ishin mjaft të mira, megjithatë tha se kishte plot sportistë e biznesmenë që frekuentonin rregullisht clubin dhe kërkonin prej tyre favore seksuale, shkruan Xing.

Pas kërkesës së moderatorit, Sandra i habiti të gjithë shikuesit kur tregoi me dy duar simbolin e shqiponjës, të cilën ja kishin mësuar shqiptarët që frekuentoninclubin e natës.

A post shared by Flavio Qarri (@flavioqarri) on

Loading...