Tayna po ka ‘problem’ me këmbët e gjata (Foto)

Shpërndaje

Nuk iu desh shumë për t’iu futur konkurrencës.

Reperja kosovare Tayna e cila momentalisht është një nga këngëtaret më të dëgjuara dhe më të komentuara, shquhet edhe për pamjen e saj.

Tayna së fundmi vjen me poza nga deti, teksa duket fantastike në bikini.

Por reperja duket se ka një problem, ajo ka këmbët mjaftë të gjata.

@tayna.sh #taynator

A post shared by Tayna✨ (@taynaofficial_) on

Loading...