Tayna shfaqet joshëse me bikini (Foto)

Shpërndaje

Reperja mjaft aktive Emri i ri i skenës muzikore, Doruntina Shala apo e njohur për publikun si Tayna për pak kohë u bë e njohur dhe e dashur për publikun. Ndonëse ka vetëm dy projekte të publikuara, reperja ka arritur një numër të madh të fansave. Vetëm në Instagram, Tayna ka 238 mijë ndjekës, për të cilët publikon imazhe të shumta, shkruan rtv21.tv

Pak minuta më parë ajo ka hedhur në instagram një imazh, teksa shihet me bikini dhe nën një dush. Me flokë të lëshuara dhe me syza, reperja ka ekspozuar linjat e saj, derisa ka marrë koment dhe pëlqime të shumta në instagram. Ndryshe, Tayna u bë e njohur me projektin “Columbiana” të cilën e realizoi bashkë me Don Phenom dhe u bë njëri prej hiteve të verës ne ngjajshëm edhe singëlli tjetër “Shqipe”.

@tayna.sh #taynator

A post shared by Tayna✨ (@taynaofficial_) on

A post shared by Tayna✨ (@taynaofficial_) on

Ta ha te buzqeshjen ❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Tayna✨ (@taynaofficial_) on

Loading...