Teuta Krasniqi ‘bëhet’ si Marilyn Monroe (Foto)

Shpërndaje

Ajo është një nga aktoret më të suksesshme, por edhe femrat më të komentuara shqiptare.

Bëhet fjalë për Teuta Krasniqin, e cila krahas sukseseve në karrierën artistike, shpesh komentohet edhe për paraqitjet dhe bukurinë e saj.

Së fundmi aktorja shfaqet në stil të njëjtë, të paktën në frizurë sikur të ikonës së bukurisë, Marilyn Monroe.

Ndryshe sonte në kuadër të festivalit ‘PriFest’ do të shfaqet premiera e filmit ‘Një tregim Prishtine’, ku në rolin kryesor do të jetë aktorja Krasniqi./Indeksonline/

"In a world full of trends, I want to remain a classic" @makeupbydafine 👄

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

Loading...