Tifozi serb e fyen Xhakën, ja si ja kthen ai (VIDEO)

Shpërndaje

Granit Xhaka ka festuar me shqiponjën dykrenore pas golit të shënuar në fitoren e Zvicrës ndaj Serbisë në Botërorin 2018, shkruan GazetaFokus.

Pas përfundimit të ndeshjes një tifoz serb e kishte ofenduar Granitin, por as Graniti nuk ndejti duarkryq dhe ja ktheu me të njëjtën mënyrë.

Për më shumë shiko videon.

Sa legjendar është Granit Xhaka 👐👐👐

Loading...