Vajza e Majlinda Bregut në stil alla-Kardashian, trullos rrjetin sërish (FOTO LAJM)

Shpërndaje

Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë bukuroshe, duke gjykuar nga fotot, nuk kemi se si të mos besojmë një gjë të tillë.

Kejda Ajazi, ka ditur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe tiparet mesdhetare që e karakterizojnë, duke u bërë shpeshherë pjesë e pasarelave.

Këtë herë ajo është shfaqur me një stil alla-Kim Kardashian dhe ka trullosur gjithë webin.

E veshur gjithë në të zezë, Kejda ka treguar edhe njëherë se është një vajzë shumë bukuorshe. /albeu.com/

KeKe do you love me?😝

A post shared by K🦋 (@kejda) on

drip drip💧🦋

A post shared by K🦋 (@kejda) on

waiting for the food like

A post shared by K🦋 (@kejda) on

Loading...