Viola Spiro “lë nam”, ja si e ekspozon gjoksin (Foto)

Shpërndaje

Është njëra nga prezantueset shqiptare, por që bënë shumë bujë me pamjen e saj fizike.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet në pushime.

Veshur me një fustan ngjyrë të gjelbër, Viola përshtypjen më të madhe e lë me gjoksin të cilin e kishte ekspozuar tejet shumë.

Viola edhe këtë herë duket provokuese dhe kjo mund të konsiderohet si njëra nga pikat e forta të saj.

A post shared by V (@violaspiro) on

A post shared by V (@violaspiro) on

✈️

A post shared by V (@violaspiro) on

Loading...