Vishet tepër ngusht Greta dhe tregon linjat

Shpërndaje

Greta Koçi është njëra nga këngëtaret që merr shumë komente jo vetëm për muzikën por edhe pamjen.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me veshje shumë të ngushtë teksa flokët i kishte lëshuar.

“Kohë e mirë, ditë e mirë” ka shkruar ajo.

Ndryshe, Geta mahniti edhe njëherë me pamjen e saj.

#perfectday 👌#lovethisoutfitby @cohlssportwear

A post shared by GRETA KOCI 🎤🎼 (@gretakoci1) on

Shine like the whole universe is yours 🙌🏻

A post shared by GRETA KOCI 🎤🎼 (@gretakoci1) on

The little things?The little moments?! They aren’t little….😊

A post shared by GRETA KOCI 🎤🎼 (@gretakoci1) on

Your only limit ,is you….😉

A post shared by GRETA KOCI 🎤🎼 (@gretakoci1) on

To be soft ,is to be powerful 😉

A post shared by GRETA KOCI 🎤🎼 (@gretakoci1) on

Loading...