Wow! Këtë nuk e kishim ditur, Andrra ka një motër binjake, na prezanton me të (Foto)

Shpërndaje

Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Sinan Hoxhës.

Ata kanë një djalë të quajtur Ansi dhe gjithmonë shfaqen si një familje shumë e lumtur, shkruan ORAinfo.

Andrra tashmë është shumë e njohur për publikun dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Pak ditë më parë ajo bëri një pushim të mirë me burrin dhe djalin e saj.

E së fundmi Andrra po merret me dyqanin e saj të fustanave, ku edhe sot ka publikuar disa foto.

Në njërën nga to shihet me një fustan të kuq, bashkë me një vajzë tjetër e veshur ngjashëm.

Kështu të veshura ato po duken si të ishin motra binjake.

Shikoni vet pamjet më poshtë.

 

Loading...