Zaimina Vasjari mahnitë me pamjen, çfarë linja trupore… (Foto)

Shpërndaje

Zaimina Vasjari është njëra nga këngëtaret shqiptare me linjat më të mira trupore.

Pavarësisht që është nënë e një vajzë, ajo ka një trup përfekt.

Së fundmi ajo ka pozuar në bikine, ku ka vënë në pah këmbët dhe gjoksin.

Ajo duket shumë natyrale në flokët e kapura gërsheta.

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

нαρρу вιятн∂αу тσ мє . . #privateparty

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Loading...