Showbiz

Zanfina me një pozë provokuese, vë në pah linjat trupore

Shpërndaje

Zanfina rrëmben vëmendjen me fotografinë e fundit Këngëtarja e mirënjohur, Zanfina Ismaili ka kohë që është distancuar nga angazhimet dhe projektet muzikore, mirëpo, për të qëndruar sa më afër fansave, ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat shpesh ndan imazhe nga përditshmëria.

Së fundmi, Zanfina ka rrëmbyer vëmendjen me një fotografi ku shfaqet në të zezë, teksa vë në pah linjat perfekte trupore. Komentet dhe pëlqimet nga fansat e saj janë të shumta, të cilët kanë komplimentuar dukjen e saj./21Media

A post shared by Mona Jr. (@zanfina.ismaili) on

Loading...