Aksidentohet rëndë me makinë Kejvina Kthella, dalin pamjet (Foto)

Shpërndaje

Bukuroshja e emisionit “Xing me Ermali” sipas Syri.net është përfshirë në një aksident të rëndë me makinë pranë zonës së Bllokut ne kryeqytet.
Ajo po udhëtonte me makinën e saj tip “Range Rover” dhe është përplasur nga një tjetër automjet.

Nga pamjet duket se automjetet kanë marrë demtime të konsiderueshme por sipas të pranishëmve Kejvina dhe shoferi i makinës tjetër janë jashtë rrezikut për jetën.
Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po merret me zbulimin e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Fotot e siguruara nga syri.net

Loading...