Detaje nga përleshja e armatosur në Kumanovë (Video)

Shpërndaje

Video ekskluzive nga vendi i ngjarjes në rrugën “Tode Mendoll” në Kumanovë, ku sonte ndodhi përleshja me armë mes dy familjeve.

Siç mësohet nga burimet e ndryshme, personi me inicialet V.M është plagosur rëndë ndërsa 4 të tjerë gjithashtu kanë marrë ndihmë mjeksore. Policia dhe prokurori kujdestar kanë dalur në vendin e ngjarjes.

Loading...