LAJMI I FUNDIT: Digjet paraburgiimi “Shutkë”, ka të lënduar

Shpërndaje

Rreth orës 10 e 30 është përhapur zjarr në paraburgimin ‘Shutkë”, ku zjarri është përhapur me shpejtësi të madhe dhe ka kapluar pjesë të mëdha të paraburgimit!

Si pasojë e zjarrit, tre të dënuar janë përfshirë nga flakët dhe me urgjencë janë dërguar në Spital për trajtim!/Pa Censurë

Loading...