Ndërron jetë Vebi Maksuti i cili u plagos sonte në Kumanovë

Shpërndaje

Alsat mëson se ka ndërruar jetë para pak minutash Vebi Maksuti.

Ai ndërroi jetë pas plagës së marrë nga përleshja mes dy familjeve, mbrëmjen e sontme në Kumanovë.

Personi që ka ndërruar jetë ishte i moshës 48 vjeç.

Sonte rreth orës 18.00 sherri kishte filluar nga dy familjet Latifi dhe Maksuti i cili fillimisht nisi me përleshje fizike dhe mbaroi me armë.

Loading...