Trupi elastik i Afërdita Dreshajt

Shpërndaje

Afërdita Dreshajn asnjëherë nuk e kemi parë me kile të tepërta.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj njihet për trupin e përkryer dhe krejt kjo falë aktiviteteve të vazhdueshme fizike, shkruan lajmi.net

Afërdita shpesh publikon në Instagram foto nga përditshmëria dhe së fundmi ka ardhur me një të realizuar në palestër.

Nga pozita që ka marrë, ku edhe po bën zgjatjen e muskujve, këngëtarja tregon se ka një trup tejet elastik.

Jeta private e saj është po ashtu në fokus dhe ajo po kalon momente të paharrueshme me burrin çek.

Loading...