A ka ikur Gruevski. Ja si përgjigjet kryeministri Zaev

Shpërndaje

Kryeministri Zoran Zaev mendon se ish kryeminstri Nikolla Gruevski i cili për momentin është i pakapshëm për policinë dhe për të cilin MPB ka lëshuar fletarrest, nuk do ia lejonte vetes të ikë. Këto komente Zaev i beri në një emision në TVM.

“Nuk besoj se zotëri Gruevski ia lejon vetes të ikë, sidomos nga ajo që deri tani ai e ka thënë”, tha Zaev.

Loading...