‘A puthet plakushi 50-vjeçar?!’ Adelina Tahiri u jep përgjigjen më të mirë fansave (Foto)

Shpërndaje

Rreth një vit më parë Adelina Tahiri lidhi kurorë me avokatin maqedonas Serjoza Markov, në dhjetor të 2017-s.

Çifti mirëpriti djalin e parë Jon më 27 gusht, ndërsa tregoi se dashuria dhe përkujdesi mes tyre vazhdon të jetë i njëjtë.

Ndërsa ditën e sotme ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një video live në Instgram, ku shfaqej me bashkëshortin e saj.

Njërëzit kanë shpërthye rnë ofendime ndaj biznesmenit të huaj ofendime të cilave këngëtarja i’u është përgjigjur :

‘Skeni nevoje të të fyeni dhe skeni nevojë të këni qa shumë urretje’.

Fansat nuk janë ndalur dhe këngëtarja ka puthur në buzë bashkëshortin.

’A puthet plakushi 50 vjeçar, turp të kesh për para’

‘Unë do ta puth, nuk do ta puthësh ti’ ja ka kthyer këngëtarja duke kthyer kameren nga bashkëshorti.

‘Unë për vetë e dua shumë për të tjerët nuk më intereson.As nuk dua ta di, se e kam marrë për vete’ duke ja mbyllur gojën të gjithëve.

Loading...