Adelina po cilësohet si “nëna më seksi e estradës”

Shpërndaje

Nora Istrefi është padyshim një nga këngëtaret me trupin më të mirë nga estrada shqiptare, pavarësisht edhe faktit se është nënë.

Por, epitetin “nëna më seksi” e estradës duket se po ia merr Adelina Tahiri.

Ajo dhe i dashuri i saj maqedonas u bënë prindër të një djali të cilin çifti e pagëzuan me emrin Jon.

E vetëm për një kohë të shkurtër, ajo ka arritur t’i rikthejë format trupore, e këtë më së miri e tregon dhe fotografia e fundit e publikuar në Instagram. E veshur e tëra me të zezë, e rregulluar deri në detaj, Adelina po duket në formë si asnjëherë tjetër.

Loading...