Adelina thyen akullin, poston fotografi me burrin e saj

Shpërndaje

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të komentuara dhe të diskutuara nga të gjitha mediat shqiptare.

Adelina tani, është bërë tejet aktive në profilin e saj në Instagram, ku edhe posedon shumë ndjekës

Mirëpo, ajo gjithmonë heziton të postojë fotografi të burrit të saj dhe të djalit, e për këtë ajo ka thënë se ka dëshirë që ta mbaj larg mediave familjen e saj.

E sot, ajo ka postuar një fotografi me burrin e saj maqedonas. Ndërkaq, duhet të përmendet që kjo është një nga fotografitë e rralla që ajo i poston me burrin./ORAinfo/

Loading...