Aksident trafiku tek kompleksi “Mavrovasja”-Shkup (Foto)

Shpërndaje

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku tek udhëkryqi afër kompleksit “Mavrovasja”, në mes një autobusi urban dhe një makine.

Alsat paralajmëron të gjithë udhëtarët që të evitojnë këtë rrugë për shkak vonesave të mundëshme.

Nuk dihet ende nëse ka patur të lënduar apo jo.

Siç mëson Alsat kolona të gjata po presin për tu pastruar rruga dhe të fillojë qarkullim i rregullt.

Loading...