Aksion policor në lokalin e natës në Kërçovë (Foto)

Shpërndaje

Mbrëmë rreth orës 22 policia e koordinuar nga Qendra Kufitare – Perendim është futur në një lokal nate ” 777″ në Kërçovë dhe kanë ndaluar tre shtetas të huaj me dyshime për përfshirje në prostitucion!

Loading...