Bebe Rexha dhe Dua Lipa hedhin valle pas mbrëmjes në “MTV EMA” (VIDEO)

Shpërndaje

Mbrëmë është mbajtur ngjarja vjetore e muzikës për Evropë, e njohur si “MTV EMA”, transmeton Klan Kosova.

Dua Lipa dhe Bebe Rexha kanë qenë të pranishme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve vjetore të kësaj ngjarje botërore, e cila u mbajt në qytetin spanjoll të Bilbaos.

Gjersa Dua ka fituar çmimin e parë në kategorinë e këngës më të mirë Pop, Rexha nuk ka arritur të fitojë pas nominimit për këngën më të mirë.

Këto suksese dyshja i festuan mjaft mirë me valle shqipe.

Rexha që publikoi një video në llogarinë personale në Instagram teksa dyshja shqiptare hedhin valle në ndejë private.

“Pjesa më e mirë e natës së kaluar ku po bëja miq të rinj dhe hedhja e valles në dhomën time të hotelit”, ka shkruar 27-vjeçarja.

Kliko për video:

https://www.instagram.com/p/Bpy0oohnivf/?utm_source=ig_embed

Loading...