Brenda veturës ‘BMW’ të Luana Vjollcës

Shpërndaje

Luana Vjollca po vazhdon të jetë aktive në Instagram.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca në rrjete sociale, sidomos atë Instagram me ndjekësit po ndan momente nga më të ndryshme, shkruan lajmi.net

Fotot provokative, ku shihet e veshur tejet ngushtë dhe gjithçka tjetër që poston Luana është në interes të publikut, konkretisht fansave të saj që në numë numër janë të shumtë.

Së fundmi ajo i ka publikuar disa imazhe të cilat i ka realizuar duke ngarë veturën e saj të tipit BMW.

Loading...