Burri kthehet papritur në shtëpi. Dashnori hidhet nga kati i katërt (Video)

Shpërndaje

Videoja që do të shihni më poshtë është bërë virale në internet pasi një burrë nudo shfaqet duke dalë nga dritarja e një apartamenti.

Lartësia prej nga përsoni në fjalë hidhet është të paktën katër kate.

Raportohet se ai kishte shkuar për të vizituar të dashurën e tij, por në shtëpi ishte kthyer burri i saj.

Me sa duket gjëja e parë që i ka ardhur ndërmend ishte të dilte nga dritarja e pallatit, duke krijuar një skenë të ngjashme me ato të filmave.

Burri shihet tërësisht i zhveshur duke zbritur nëpër parvazet e dritares, por për një moment i shkëputen duart dhe bie.

Për fat të mirë, ai ka rënë në një kontejner mbeturinash, duke shpëtuar nga vdekja e sigurtë.

Shikoni VIDEON

Loading...