Ceremonia në Vlorë, Rama sërish nuk e harron veshjen ‘tradicionale’ (Foto)

Shpërndaje

Kryeministri Edi Rama ka ‘goditur” sërish me veshjen e tij. Kësaj radhe gjatë ceremonisë së zhvilluar në Vlorë, kreu i qeverisë është paraqitur i veshur me të zeza dhe me këpucë serioze.

Por ajo që ra në sy është fakti se kishte veshur në xhup të madh kundra shiut, dhe me gjasë tutat e tij të preferuara.

Por në videon, bie ne sy fakti se Rama ka veshur dy palë tuta, siç dallohet në foto një palë janë më të shkurtra.

Zyrtarët e tjerë, si Presidenti Ilir Meta dhe kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi kanë zgjedhur veshjet klasike për këtë ceremoni.

Ndërkohë që veshja e Ramës sërish është dalluar nga të tjerët.

Loading...