Çiljeta i nxjerr të palarat Ermalit: Kemi qenë bashkë në Kosovë kur ti… (VIDEO)

Shpërndaje

Çiljeta Xhilaga ishte e ftuara e radhës e puntatës së sotme të emisionit “Xing me Ermalin”, në Tv Klan. Gjatë emisionit këngëtarja pranoi se është xheloze, ndërkohë që iu drejtua Mamaqit me të njëjtën pyetje, nëse Ami është xheloze…

Ajo shtoi më tej se ka qenë e pranishme vetë dhe ka dëgjuar drejtuesin e emisionit teksa telefononte Amin nga Kosova duke thënë se do të raportonte tek ajo se ç’po ndodhte.

Ermal Mamaqi: Je xheloze ti?

Çiljeta Xhilaga: Po edhe jam, varet nga situata. Pse ka femër që nuk është xheloze.

Ermal Mamaqi: Nuk ka…

Çiljeta Xhilaga: Pse Ami nuk është për shembull?

Ermal Mamaqi: Është, por…

Çiljeta Xhilaga: S’të ka fut ndonjë GPS? Mos më gënje mua se kemi qenë bashkë në Kosovë dhe ti the po dal pak të flas me gruan, të raportoj pak.

Ermal Mamaqi: Uaaaa. Unë mendoj se raportimi është një formë respekti. Kur t’i nuk raporton do të thotë se nuk e çan kokën për personin që ke në krah.

Çiljeta Xhilaga: Ashtu raportojnë të gjithë.

Ermal Mamaqi: Por gjithmonë kur raportimi vjen nga brenda dhe jo i kërkuar nga jashtë. Kur të kërkohet nga jashtë është problem i madh.

Loading...