Dafina Zeqiri e ‘nxehtë’ në imazhet e fundit

Shpërndaje

Këngëtarja Dafina Zeqiri është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo iu qëndron afër fansave me imazhe dhe video nga angazhimet e saj ditore, shkruan Indeksonline.

Dafina, rëndësi të madhe i kushton edhe pamjes fizike, e një imazh në të cilin këngëtarja ishte e grimuar në mënyrë profesionale e ka sjellur edhe së fundi.

Këngëtarja ka ardhur mjaft në formë ndërsa grimi bënte dritë në fytyrën e saj.

Foto Instagram:

Loading...