Dafina Zeqiri si ‘Skenderbeu’ për festën e 28 Nëntorit!

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri për 28 Nëntor ka ardhur me fotografinë më të veçantë.

Këtë e shohim në postimin e fundit të grimeres shqiptare, Sellma. Në këto imazhe shfaqet Dafina, shumë më e veçantë se zakonisht.

“Urime 28 nëntorin, historia” ka shkruar Sellma.

Ndryshe, Dafina për momentin gjendet me pushime së bashku me motrën dhe nënën e saj, e cila sot ka edhe ditëlindjen.

I urojmë edhe 100 të tjera nënës së Dafinës.

Loading...