Deputetja shqiptare ”çmend” të pranishmit në komisionin parlamentar (Foto)

Shpërndaje

Ajo është kthyer në deputeten më të komentuar në media e rrjete sociale për shkak të formave bombastike dhe pamjes tërheqëse.

Bëhet fjalë për Dude Baljen, deputeten shqiptare të Parlamentit të Kosovës e cila sot po komentohet shumë për shkak të veshjes që ka përdorur në një takim të Komisionit për të Drejtat e Njeriut, Barazinë Gjinore, Persona të Pagjetur dhe Peticione, ku mban pozicionin e kryetares.

“Prive” ka publikuar këtë foto ku Balje shihet e e veshur me një fustan blu të ngjitur pas trupit, por edhe transparent pasi përmes tij dallohen të brendshmet tanga.

Loading...