“Dështakë, shkoni në shpi”

Shpërndaje

Analisti politik, Imer Mushkolaj e ka komentuar mos anëtarësimin e Kosovës në Interpol.

Ai pyet krerët e shtetit se a ka kush përgjegjësi me dhanë për këtë dështim të Kosovës.

Mushkolaj tutje shprehet se çka kanë me thanë ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, kryeministri Ramush Haradinaj dhe Presidenti Hashim Thaçi.

“A ka kush përgjegjësi n’këtë vend për dështimin n’Interpol? A kanë çka me thonë Behgjeti, Ramushi, Hashimi? Apo vazhdojnë me na shitë kopalla si zakonisht? Dështaka, shkoni n’shpi!”, shkruan Mushkolaj në Facebook, transmeton gazeta “Bota sot”.

Loading...