Do mahniteni me pamjet nga vila luksoze e këngëtarit Meda (FOTO)

Shpërndaje

Këngëtari shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar Meda ndiqet nga një numër i madh fansash në Instagram.

Këngëtari publikon foto dhe video ku tregon nga veprimtaria e tij e përditshme.

Kanali ‘Rtv21’ ka publikuar pamje nga shtëpia e tij ku mund të themi me plot gojën se është një vilë super lukzose.

Vila është 650 metra katrorë, ka 8 dhoma fjete dhe 5 banjo.

Ngjyra e zgjedhur për një pjesë të madhe të vilës është ngjyra kafe, përveç kësaj siç do të shohim në fotot e mëposhtme në vilë mbizotëron hapësira dhe drita.

Loading...