E pyesin nëse do të martohej në ‘katund’, Dafina Zeqiri i jep fansit përgjigjen epike (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ‘godet’ sërish me komentet në rrjetet sociale, kur herë pas here debaton me fansat.

Menjëherë pas postimit komentet për të kanë qenë të shumta, por mes tyre ka tërhequr vëmendje njëri, ku një nga ndjekësit e saj e ka pyetur: “A t’jep nana n’katun?”.

Dhe Dafina i ka dhënë një përgjigje epike fansit të saj, të cilën mund ta lexoni në fotografinë e mëposhtme tek pjesa e komenteve!

Loading...