Elvis Naçi në aksion, ndihmon familjen e varfër në Burrel (Foto)

Shpërndaje

Humanisti dhe hoxha nga Tirana, Elvis Naçi nuk ka të ndalur, duke iu ndihmuar familjet e varfëra. Në rrjetin social facebook Naçi ka postuar disa foto të një familje të varfër dhe të sëmurë, ku kërkon mbështetje nga e gjithë shqiptaria për familjen në nevojë, transmeton albazone.al.

Postimi i humanistit Elvis Naçi në facebook:
Momente dridheruese ne Familjen Mera ne Burrel ku semundja, varferia dhe Shtepia e shkaterruar te shokojne, blerja e Shtepise afer Spitalit eshte mrekullia qe duhet te bejme te gjithe bashke per kete Familje! Zoti qofte me ne. Amin.

Loading...