Françeska do ju ndezë sërish! Po këtë herë çfarë bëri ?

Shpërndaje

Vetëm pak ditë më parë ajo publikoi dy foto vrastare e shtrirë në rërë dhe me bikini.

Françeska Jaçe na kujtoi të gjithëve se vera për të nuk ka mbaruar ende.

Tashmë ajo pozon sensuale në një klinikë ku merr trajtimet e nevojshme.

Çdo pozë e ish banores së Big Brother komentohet gjerësisht dhe vjedh vëmendjen e ndjekësve në Instagram të cilët nuk i kursejnë reagimet.

Loading...