Fustani transparent i zbulon më shumë se ç’duhet Kiara Titos

Shpërndaje

Moderatorja nga Shqipëria, Kiara Tito është vazhdimisht e përfolur në mediat rozë.

Ajo njihet për bukurinë natyrale dhe ëmbëlsinë me të cilat karakterizohet, shkruan Indeksonline.

Këtë herë bukuroshja bionde nuk ka hezituar që të tregojë më shumë nga linjat e saj përmes një video të publikuar në ‘Instagram’.

Në një fustan të zi transparent, ajo ka pozuar në mënyrë provokuese.

Kujtojmë se Kiara ishte mjaftë e përfolur edhe për lidhjen e saj me këngëtarin Butrint Imeri, lidhje e cila nuk u konfirmua asnjëherë nga dyshja.

VIDEO

Loading...