Gold AG: Nëse ka nevojë edhe veshkën e jap për nënën

Shpërndaje

Arian Agushi-Gold AgReperi Arian Agushi i njohur si ‘Gold AG‘ së fundi ka qene i ftuar ne një emision në T7, shkruan GazetaBlic.Goldi në përfundim të emisionit i ndau 5 minutat e fundit për personin me të rëndësishëm në jetën e tij.

Ariani foli për nënën i cili i tha fjalët me të mira dhe tejet emocionuese, madje ai tha se nëse ka nevojë për të do e jap veshkën deri edhe syrin.

Ai foli edhe për vështirësitë që ka pasur në jetë para se të bëhej i famshëm.Shikojeni videon me poshtë:

Loading...