Graniti dhe bashkëshortja e tij më elegant se kurrë për Ditën e Flamurit (Foto)

Shpërndaje

Festa e Flamurit po festohet edhe nga futbollisti shqiptar, Granit Xhaka.

Leonita ka postuar një fotografi në Instagram gjersa shfaqet pranë Granitit, duke festuar së bashku.

“Gëzuar diten e pavarsisë. Gjithë shqiptarëve kudo që ndoshen JU Urojme diten e flamurin. [????????] [????] 106 vjet Shtet. Qofshi Gjithmonë [????] @granitxhaka”, shkruan ajo.

Edhe pse jetojnë jashtë trojeve shqiptare, Graniti dhe Leonita asnjëherë nuk ngurrojë ta shprehin dashurinë që kanë për Kosovën.

Loading...