Greta Koçi i këndon Shqipërisë, publikon kolazh akustik

Shpërndaje

Këngëtarja nga Shqipëria, Greta Koçi ka sjellur një dhuratë për adhuruesit e saj.

Ajo ka publikuar në kanalin Youtube, një kolazh akustike të këngës ‘Për Shqipërinë’ për nderë të festës së 28 Nëntorit, shkruan Indeksonline.

Greta e cila ka një zë unik dhe të fuqishëm e ka sjellur të kënduar me shumë emocion dhe në një mënyrë të veçantë.

“Këtë radhe ka kënduar zemra, sapo doli, e gjeni në Youtube, version akustik Për Shqipërinë, Gëzuar për të gjithë Shqiptaret kudo ku ndodhen. Dëgjoni, shijojeni” ka shkruar Greta në mbishkrimin e videos.

VIDEO

Loading...