Haradinaj: Nëse Kosova dhe Shqipëria bashkohen – unë jap dorëheqje (Video)

Shpërndaje

Një deklaratë e fortë ka qenë ajo e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, mbrëmjen e kësaj të shtunë në Tv Klan.

I pyetur nga moderatori i emisionit Ermal Mamaqi se nëse bashkohet Shqipëria dhe Kosova, kush do ta japi dorëheqjen Haradinaj apo Rama, kryeministri i Kosovës, tha, se është ai që do të hiqte dorë nga posti i tij.

Ermal Mamaqi: Nëse bashkohet Shqipëria dhe Kosova, kush do ta japi dorëheqjen ti apo Rama?

Ramush Haradinaj: E jap unë…

Ermal Mamaqi: Ky është një gjest bujarie….

Loading...