Humanisti Halil Kastrati e gëzon një nënë me 5 femijët e saj (Video)

Shpërndaje

Humanisti dhe hoxha i nderuar Halil Kastrati themeluesi i Shoqatëse Jetimat e Balkanit para pak çastesh ka publikur një video të dhimbshme, ku një nënë me 5 fëmijë e bën be banesë, transmenton albazone.al.

Postimi i plot i humanistit Kastrati në facebook:

Prekese shume / E gezofshi banesen e re☺️

Nena me 5 femijet e saj u be me banese te re

Historia dhe jeta e Shqipe Mehmeti dhe femijeve te saj nga Fush Kosova ju vjen ne kete video

Loading...