Këngëtarja shqiptare puth malazezin live në emision

Shpërndaje

Këngëtarja shqiptare puthet me malazezin, e vërshojnë me komente
Arilena Ara ka qenë e ftuar në emisionin e Ermal Mamaqit, ku ka folur për projektet e saj më të fundit muzikore.

Ndër të tjera, Ermali sigurisht se nuk e ka lënë pa e pyetur për puthjet dhe djalin në videoklip, shkruan Gazeta Express.

Madje, modeli me emrin Jovan ka qenë i pranishëm edhe në emision, ku edhe janë puthur përsëri, ‘live’ me këngëtaren shqiptare.

Komente të shumta kanë vërshuar nga shqiptarët, duke i thënë ndër të tjera se nuk e vlerësojnë se ai nuk është një shqiptar, e madje e kosiderojnë serb.

Loading...