Kështu e motivoi sot e fejuara Haxhi Krasniqin (Foto)

Shpërndaje

Haxhi Krasniqi e ruajti sonte titullin e kampionit të Evropës pasi e mposhti spanjollin Ronny Landaeta, shkruan Zeri.info.

Dhe, disa orë para meçit, e fejuara e boksierit junikas, modelja Heidi Lushtaku e ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet së bashku me Krasniqin, të cilin e motivoi për ta fituar meçin.

Dhe, ia doli me sukses pasi Haxhiu fitoi në luftën prej 12 rundesh me vendim unanim të gjyqtarë gjyqtarëve.

Heidi doli në ring dhe festoi së bashku me Krasniqin.

Loading...