Kida, me plot stil dhe elegancë

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur, Orhidea Latifi apo siç njihet për publikun Kida ka mahnitur ndjekësit me setin e ri fotografik.
Ajo ka pozuar bardhë e zi, e cila duket tejet elegante dhe me plot stil, madje me këtë lloj interesant të veshjes nuk e kemi parë asnjëherë.

“Sytë e saj si engjull”, shkruan ajo.

Kida po vazhdon të jetë njëra ndër artistet më tërheqëse shqiptare e po ashtu edhe projektet e saj janë mjaft të pëlqyera nga publiku. /Lajmi.net/

Foto Instagram:

Loading...