“Krenarë kudo që jemi!”, Era Istrefi bën shqiponjën në mes të Athinës

Shpërndaje

Si sot 106 vite më parë, Shqipëria u shpall vend i Pavarur deh për këtë festë të shqipatarëve kanë ardhur mijëra urime nga personazhe të njohur të shoë-bizzit.

Mes tyre qëndron edhe këngëtarja me famë botërore Era Istrefi e cila së bashku me motrën e saj Nora Istrefi, të shfaqura me plis në koke, kanë formuar simbolin e shqiponjës dy-krenare.

Fotoja është shkrepur në Greqi dhe është shoqëruar me fjalinë “Krenarë ku’do që jemi”. Kujtojmë se Era Istrefi tashmë është një këngëtare me famë ndërkombëtare dhe u bë shumë e njohur pas publikimi të kënges “Bonbon” si dhe shumë bashkëpunimeve të tjera me Dj dhe këngëtarë të njohur./albeu.com/

Foto Instagram.

Loading...